Четвер, 04.06.2020, 21:30
Гість | "Гості" Гість | RSS


Наша адреса

Хмельницька область,
Деражнянський район,
м. Деражня,
вул. Лесі Українки, 9


тел. (03856) 2-16-60
E-mail: dernvk@gmail.com

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений
Форма входу
Корисні посилання


Виховна робота

Метою виховної роботи є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно само реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Виховна мета є спільною для всіх ланок системи виховання та є критерієм ефективності виховного процесу. У процесі привласнення особистістю вироблених людством морально-духовних цінностей коригується її потребнісна, когнітивна та діяльнісна сфери. Загальній меті вховання підпорядковується спеціально спроектована система супідрядних, поетапно конкретизованих цілей за напрямами виховання, сконцентрованих на вихованні цінностей природи,культури,соціальних цінностей та цінностей "Я". Послідовне досягнення цих цілей дедалі більше наближає вихователя до мети як ідеального образу вихованої особистості.

Виховна система - це цілісний організм, який виникає у процесі інтеграції основних компонентів виховання (мета, суб'єкти виховання, їх діяльність, спілкування, їх діяльність, спілкування, відносини, кадровий потенціал, матеріальна база), що сприяє духовному розвитку і саморозвитку особистості, створенню своєрідного, за визначенням К. Ушинського, "духу школи".

Основні принципи виховання:
- Принцип національної самовизначенності.
- Принцип культуровідповідності.
- Принцип цілісності.
- Акмеологічний принцип.
- Принцип суб'єкт-суб'єктивної взаємодії.
- Принцип адекватності виховання до психологічних умов розвитку особистості.
- Принцип особистості орієнтації.
- Принцип превентивності.
- Принцип технологізації
 
Основна проблема, яку розв'язує педагогічний колектив протягом року є удосконалення роботи школи із застосуванням системи навчання, пілотної школи комп'ютеризації, освітнього округу, організація роботи гімназійних класів, удосконалення роботи класів раннього профілювання (6-7) та поглибленого вивчення предметів (8-9), профільне навчання в 10-11 класах, підвищення результативності роботи педагогічног колективу шляхом вдосконалення педагогічної майстерності вчителів, творчого підходу до організації навчально-виховного процесу.
Пошук
Погода у Деражні
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Соціальні мережі
Кондратюк Д. А.
40
Старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції в справах дітей Деражнянського РВ УМВС України в Хмельницькій області
Моб. тел. 0673540866
Гаряча Лінія
75

Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 © 2020
uCoz